Akustik Paneller

AnasayfaAkustik Paneller

Akustik paneller ortamda meydana gelen eko, yankı problemlerine karşı etki sağlamaktadırlar. Müşteri talebi doğrultusunda istenilen renk ve ebatlarda üretileilmektedirler. es Yalıtım Paneli Akustik Duvar Panelleri Gürültü emici panolar & Ses yutucu paneller Kumaş Kaplı Akustik Panel Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir.

Akustik Paneller İstendiginde Model ve renk seçenekleri için Aksa Akustik teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır. Sayın Müşterimiz ister duvar ister tavan ve isterse ses yalıtım halıları Projesinde belirtilen yerlerde, Panel yüzeyi, darbe dayanımlı güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmış; kenarları güçlendirilmiş, yoğun trafikli, darbe riski olan mekanlar için uygun yoğun ses yutucu panel yapılacaktır.

Akustik Paneller ses yutumu ve ses yalıtımı performansı dışında ortamda dekoratif bir görünüm de sağlamaktadırlar. Farklı desen ve renklerde üretimi gerçekleştirilen akustik paneller bir çok alanda uygulanabilmektedirler. Ürün Tanımı; Ön ve arka yüzeyi camtülü Veya Taşyünü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş tüm kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

Akustik paneller, hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için lütfen uzman satış ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Akustik Baffle

Akustik baffle, tavanda askı aparatları ile konumlandırılan ses düzenleyici akustik ses yalıtım panelleridir.

Kumaş Kaplı Panel

Ses düzenleyici kumaş kaplı paneller yankı yalıtımı sağlamak ve seslerin bozulmasına engel olmaktadır.

Ara Bölücü Paravan

Ofis, çağrı merkezi vb. çalışan sayısı çok olan mekanlarda ses karmaşasına engel olmak amacıyla kullanılır.

Masa Seperatörü

Masa seperatörü, ofis ve çağrı merkezi gibi mekanlarda , yüksek seslerin yalıtılmasını sağlamaktadır.