Ses Kesici Süngerpan

AnasayfaSes Kesici Süngerpan

Ses kesici süngerpan, bondex sünger sesi yüksek ölçüde kesebilen ses yalıtım süngeridir. Farklı kalınlık ve yoğunluğunun olması sayesinde çeşitli alanlarda kullanıma olanak sağlanmıştır. Evlerde, disko barlarda, müzik odası ses yalıtımı, otel odası ses yalıtımı, düğün salonu ses yalıtımı vb. sesin yüksek olduğu mekanlarda tercih edebileceğiniz bir üründür.

Echobone Bondex Süngerpan ses izolasyon malzemesi % 80 % 90 ses izolasyonu sağlar.Echobone bondex süngerpan ses izolasyon malzemesi fiyatları ise m2 üzerinden hesaplanır.Süngerpanın ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır.

Yüksek yük taşıma kapasitesi ve esnek yapısı ile ambalaj sektöründe, özellikle cam ürünlerinin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılırlar.Rebonded Süngerpan epdm bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir. Epdm bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün yüksek frekanstaki sesleri kesmek için kullanılır.