Akustik Piramit Sünger

AnasayfaAkustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger, görüntüsüyle ortamda dekoratif bir özellikte  esnek ve kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptir. Akustik ses yalıtım süngerlerinden biri olan piramit sünger farklı formuyla bir çok alanda etkili kullanılabilmektedirler.

Kendiliğinden yapışkanlı modelleri ile uygulamalara fazlasıyla kullanım kolaylığı katmaktadır. İstenilen boyutta üretimi gerçekleştirilen akustik piramit süngerler yüksek ses yutma değerlerine sahiptirler. Ses yutum özelliği sayesinde uygulandığı ortama akustik düzen sağlar.

Akustik süngerlerin ses iletim kaybını sağlamak amacıyla, iki sünger katmanı arasının özel ses engelleyici EPDM ağır ses yalıtım kaymanıyla lamine edilmesiyle üretilen, yüksek akustik değerlere sahip süngerlerdir.

Piramit sünger seslerin kalitesini artırmaktadır. Ses akustik bir enerjidir. Akustik özellikteki piramit sünger sesin kaynağından bozulmadan alınmasını sağlamaktadır. Bozulmadan aktarılan ses temiz ve kaliteli bir şekilde duyulmaktadır. Ortamda çınlama, yankılanma gibi ses problemlerinin oluşmasına engel olur.