Tekne Marin Ses Yalıtımı

AnasayfaTekne Marin Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı büyük motorlu deniz araçlarının ses sorununun son safhasını oluşturur. Her şeyden önce gürültünün merkezi,sonra iletim yollarındaki düzeltmeler ve sonunda sonuç olumlu olmazsa yalıtıma müracaat edilmesi gerekir.Ses giderici özellikte olan ses yalıtım süngerlerimiz, motor sesini gidererek kabine giren sesi engeller.

Yat motorlarının yanlarına ve tavanlarına ses giderici ses yalıtım süngerleri olan akustik süngerler ve zeminde de titreşimi engelleyici yalıtım süngerleri uygulayarak tekne motoru ses izolasyonu sağlayabilirsiniz. Denizcilik sektöründe ses ve titreşim engelleyici, yanmaz ses yalıtım süngerleri ile yattan gemiye kadar hizmet vermekteyiz. İnsanlar tekne ve yatlarıyla huzurlu ve keyifli dakikalar geçirmek isterken motorun çıkardığı sesin azizliğine uğrayabilir. Bu ses çok fazla derecede titreşim ve gürültü çıkartır.

Tekne motorlarında akustik sünger, süngerpan, bariyerli sünger, bariyerli süngerpan, epdm bariyeri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler yüksek ses emme gücüne sahiptir. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve kalite sertifikalıdır. Üst düzey ses emici ses yalıtım malzemeleriyle sağlanan tekne motor kabini ses izolasyonu tekne motorlarının kabinlere sesinin ulaşmasını engelleyecektir. Ses yalıtım süngerlerimizin yanmaz özelliği vardır, alev almaz.