Toplantı Salonu Ses Yalıtımı

AnasayfaToplantı Salonu Ses Yalıtımı

Toplantı salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir. Toplantı odası izolasyonu için sağlanabilecek pek çok alternatif seçenek bulunmaktadır.

Bu seçenekler arasında piramit ses yalıtım süngeri, yumurta ses yalıtım süngeri, labirent ses yalıtım süngeri, ağır bariyerli ses yalıtım süngeri, special ses yalıtım süngeri, echobone bondex ses yalıtım süngeri çeşitleri mekanın uygunluğuna göre profesyonel kişilerce doğru bir malzemeyle uygulanabilmektedir.

En ideal şekilde ses izole malzemeleriyle sağlanarak içerideki seslerin dışarı sızması veya dışarıdan gelen seslerin engellenmesi mümkün kılınmakla birlikte rahat ve verimli bir toplantı gerçekleşmesine olanak sağlanabilmektedir. Yaptığımız işlerde farkımız taahhüt edilen sürede en asgari zamanda ve yüksek kalitede bir uygulama sunmaktır.

Akustik ses yalıtım uygulamalarında, mekanınıza ayrıcalık kazandıracak perspektifi akustik uygulamalarımızla sunmaktayız. Çok amaçlı toplantı odalarınız akustik ahşap ve kumaş kaplı paneller ile tavan duvar giydiriyoruz. Duvarlardaki ses yalıtımın yanı sıra akustik düzenlemeyi ve görsel bir bütünlüğü sağlamaktayız.